ПРАВИЛА ПРОЖИВАННЯ В ГОТЕЛІ

 1. Умови розміщення в готелі:

  Час заселення з 14:00;

  Час виселення до 12:00;

  * Ранній заїзд (до 11:00);

  * Пізній виїзд (після 13:00);

  * Дані послуги оплачуються окремо згідно із затвердженим тарифом.

 2. Заселення в готель можливо тільки при пред'явленні паспорта або документа, який його замінює і заповненої анкети встановленої форми, а так само оплати вартості проживання в номері.
 3. Поселення іноземних громадян і осіб без громадянства (далі - іноземці) проводяться на загальних підставах за умови пред'явлення національних паспортів іноземців, або документів, які засвідчують їх особу.
 4. Оплата за проживання здійснюється при поселенні Гостя (Гостей) в розмірі повної вартості за весь період проживання.
 5. Документи (паспорта або інші документи) не приймаються в якості застави.
 6. Розрахунок оплати за проживання рахується з (14:00) того дня, коли Гість заїхав, незважаючи на фактичний час заїзду. При проживанні менше однієї доби оплата стягується в повному обсязі.
 7. Продовження проживання в готелі можливо за згодою Адміністрації і при наявності вільних місць.

Додаткова плата:

 1.  Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. За розміщення дітей старше 5 років, дорослих на додатковому місці в номері плата стягується згідно з прейскурантом Готелю.
 2. Гість має право запрошувати відвідувачів у свій номер з 07:00 до 23:00, відвідувач зобов'язаний зареєструватися на стійці реєстрації, пред’явити документи що засвідчують особу і, заповнивши відповідну анкету, а також ознайомиться з внутрішніми правилами готелю.

Умови оплати:

 1. Ціни на послуги вказані в національній валюті (UAH).
 2. Оплата проживання здійснюється при заїзді в національній валюті (UAH).
 3. Ви можете сплатити готівкою або кредитною карткою VISA, Master Card, Maestro.
 4. У вартість номера не включений туристичний збір, розмір туристичного збору 0,5% від мінімальної заробітної плати, за кожну добу проживання і за кожного гостя. Туристичний збір сплачується окремо, крім груп осіб, які звільняються від його сплати.

* Обов'язковою умовою для звільнення від оплати тур. збору є наявність наказу на відрядження у гостя при заїзді і / або надання його скан-копії при бронюванні. Увага!